Malina - 2011-11-28 20:35:59

Regulamin


1. Nie przeklinać.
2. Admin ma prawo do błędu,nikt nie jest idealny.
3. Korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.
4. Dane użytkownika oraz nick nie mogą zawierać słów powszechnie uznanych za wulgarne.
5. Administratorzy forum nie wykorzystują żadnych danych użytkowników, oprócz e-maila, na który są przesyłane ważne informacje dotyczące forum.
6. ZAKAZ umieszczania treści pornograficznych, rasistowskich, niecenzuralnych, obraźliwych, nieprawdziwych mogących wprowadzić w błąd. (szczególnie tępiony będzie brak poszanowania dla innych osób ze względu na ich sympatie sportowe)
7. Ban: Poważne i umyślne złamanie jakiegoś punktu regulaminu, działanie na szkodę forum.
8. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do trwałego usuwania użytkowników, kasowania postów/tematów bez podania przyczyny. Niestety z Internetu korzystają też ludzie, których jedynym celem jest niszczenie czyjejś pracy. Chamstwo i głupota będą tępione.
9. Każdy użytkownik bez wyjątku posiadania rangi: Nie może obrażać, prowokować, wyzywać klubów, bluzgać!
10.Pliki udostępniane są w celach promocyjnych i mają na celu zachęcenie Użytkownika do wykupienia abonamentu danej Platformy. Na stronie nie znajdują się żadne pliki chronione prawami autorskimi, tylko informacje gdzie takie można znaleźć. Pobrane pliki należy usunąć po upływie 24 godzin od chwili pobrania. Wykorzystywanie plików z naszego forum w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju kary za takie wykroczenia.
11. Grafika, itp
- Wszystkie zasoby forum czyli: logo, ikonki i pliki należą do forum sportdownload.pun.pl
- Pliki Video można udostępniać na innych stronach, ale podając źródło (sportdownload.pun.pl) i nick autora (Np. Malina), a także zachowując oryginalne linki! Zabrania się reuploadowania plików jesli autor tematu sobie tego nie życzy i ma w sygnaturce zawartą taką treść!
- Logo & ikonki forumowe są naszą własnością, zabrania się ich przywłaszczania!
12.W przypadku aktualizacji regulaminu należy się dostosować do zmian przy najbliższej wizycie na forum.Administracja forum

rzeszów strzelnica kody gta4 jak powiększyć grę na cały ekran kwas siarkowy cena www.b-rp.pun.pl